MISCELLANEOUS / Military Items / Helmet 13846279
nr 1384 6279
HELMET
för brandförsvaret. Sweden, 1800/1900-tal. Hjälmklocka av svart läder. Beslag av mässing. Height: ca 18 cm, wear, märken,
för brandförsvaret. Sverige, 1800/1900-tal. Hjälmklocka av svart läder. Beslag av mässing. Höjd: ca 18 cm, slitage, märken
1000
SEK 700
Monday Mars 15 2021
at 18:13:53
15/3 16:15:44
HELMET
nr 1384 6279
HELMET
Estimate: | 1000 |
Sold: | SEK 700 |
Monday Mars 15 2021 |
15/3 16:15:44 | 1 | Vinnande bud |